23 Aralık 2008 tarihinde 74 yaşında Bayan Almanı taciz eden İsmail B. dün Klepotra plajında Köpekle çinsel ilişkiye girerken vatandaşların Polise ihbar etmesi sonucunda yakalandı.

ALANYA Kale Market yanında 23 Aralık 2008 tarihinde 74 yaşında Bayan Almanı kuçaklayarak öptükten sonra kaçan Akli dengesi olmadığı anlaşılan 36 yaşındaki İsmail B. dün Öğle saatlerinde Klepotra plajında bir Köpekle çinsel ilişkiye girirken vatandaşların çirkin görüntüyü görmesi üzerine 155 Polis haber verilmesinin ardından olay yerine giden Önleyici Büro Ekipleri köpekle çinsel ilişkiye giren İsmail B.’yi yakalayarak göz altına alındı. Çirkin manzarayı gören vatandaşlar ise bu kişinin mutlaka tedavi için İstanbul’daki Bakırköy Ruh ve Sinir Hastaneye gönderilmesinin şart olduğunu söylediler. aksi takdirde küçük çocukların bu kişiyi görünce Psikolojilerin bozulacağını dile getirdiler.

Psikolog Alper Günay” Hayvanlarla çinsel ilişkiye girenlerin Zoofili hastalığı vardır, Hayvanlara karşı aşırı düşkünlükle belirlenen hafif bir duygulanım bozukluğudur. Genellikle aşırı duygusal, destek konusunda saplantılı ve normal yoldan bu desteği sağlayamamış kişilerde (bekarlar, çocuksuz çiftler vb.) görülür.”dedi

Psikolog Alper Günay” Parafili hastalığıdır, bir kişinin yoğun fantazi, anormal arzular içinde bulunmasını tanımlayan psikoloji terimidir. Bu kişinin arzuları cansız varlıklara, çocuklara, hayvanlara, ölülere, kendine veya eşine işkence yapmaya ya da çocuklara karşı olabilir.” Bu gibi Kişilerin mutlaka yatılı olarak tedavi olmasının gerektiğini söyledi. Klepotra Plajında bir köpekle çinsel ilişkide yakalanan İbrahim B. dün Alanya Adliyesi Tıp Doktorunda sağlık kontrolünden geçtikten sonra Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünde göz altına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir